Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z Pizzeria Trattoria Di Strada. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej
Monika
13 cze 2026 o 20:22
Pizza przeciętna, a zupa, to gorąca woda z niedogotowanymi warzywami. Nie polecam!
Karolina
21 maj 2026 o 16:30
małe porcje jak za tą cenę, ale w miarę smaczne.
Piotr
16 maj 2026 o 20:00
nie było smaczne ale to nic oczekiwanie na pizze 3godziny 15min to dopiero przegięcie nie polecam był to mój ostatni zakup w tej pizzerii
Małgorzata
24 mar 2026 o 17:36
zamówienie na czas i przede wszystkim bardzo smaczne
Konrad
15 mar 2026 o 11:26
Bardzo dobra pizza.
Małgorzata
1 mar 2026 o 18:23
dostawa jak zawsze przemiła:)
julia
14 lut 2026 o 20:45
Tragedia, najgorszy wybór z wielu możliwych. Rozumiem że walentynki i jest dużo zamówień, ale jeśli nie dajecie sobie rady to zatrzymajcie na chwilę zamówienia i wtedy będziecie na bieżąco a nie czekać na zamówienie 3h. Ale pani dostawczyni, kochana
Malgorzata
10 lut 2026 o 17:20
szybka dostawa pysznego jedzonka
Kamil
4 sty 2026 o 17:08
Pizza była bardzo twarda
Grazyna
28 gru 2025 o 21:50
Było smacznie, dostawa bez problemu.